BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasSomewhere in the echo

2013-09-17

We All Are Far From Altruistic

Posted by thedeadwholives in Be temos

Taigi. Sėdžiu Caif’e (truputis reklamos, heh), laukiu Klaudijos, geriu nesvietiškai brangią kavą, nors mano piniginė už tai manęs nekenčia. Telefonas miršta. Klaudija vėluoja. Prisimenu, jog senokai nerašiau savo blog’e. Taigi (aha, vėl, mėgstu šitą žodį). Šiandien *nutaiso tipinės pigios trylikametės vlogerės toną* noriu pakalbėti apie žmones.Kodėl žmonės yra tokie dviveidžiai egoistai padarai? Tiek tu. Tiek aš. Tiek tavo ar mano draugai ir artimieji, bei mylimieji. Visi. Visi esame siaubingi egoistai. Neigsi? Sakysi: “Yra pasaulyje altruistų žmonių.” Atsakysiu: “Nėra.” Nė vieno. Ir žinai, kodėl? Nes, net darydami gerą kitam, žmonės siekia gero sau vienokiu ar kitokiu būdu. Vieni siekia susikrauti sau karmos taškų, kiti yra žmonės, kurie jaučia, jog savo egzistencinį alkį patenkins tik padėdami kitiems. Negalėdami to padaryti, jie kankinasi ir yra pasirengę atiduoti savo meilę, rūpestį (etc., etc.) pirmai pasitaikiusiai “aukai”, kad tik galėtų numalšinti tą nepilnavertiškumo jausmą savo viduje ir suteiktų sau taip trokštamą sielos komfortą, gi rūpindamiesi iš tiesų savimi. Tai taip pat labai graži egoistiškumo apraiška.
Mes negalime niekur pabėgti nuo egoizmo. Kaip manote, kodėl savižudžio draugai ir šeima (pirmiau parašiau ‘drauga ir šeimai’ - tongue slip fenomenas. Vaikai, neikit į filologiją, nuprotėsit visai kaip aš!) nenori, jog jis nusižudytų? Dėl to, jog jiems gaila jo? Ne. Dėl to, jog jiems gaila savęs. Jie bijo skausmo ir tuštumos, kurią patirs tam žmogui išėjus, jie nenori, jog skaudėtų jiems.
Ar dabar aiškiau, ką turiu galvoje? Mes nesame žmonės. Mes esame tik dar viena gyvūnų atmaina. Protingų gyvūnų, negalinčių palikti savo instinktų užnugaryje. Išduodančių, meluojančių, skaudinančių ir vieni kitais besinaudojančių gyvūnų banda. Mes bjaurūs.
Štai todėl Šešėlių Mozė nekenčia pasaulio ir užvis labiausiai nekenčia žmonių.

TheDeadWhoLives

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras to ' We All Are Far From Altruistic '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' We All Are Far From Altruistic '.

  1.    Laukinio žiogo šuo said,

    on Rugsėjis 17th, 2013 at 19:22

    Gerai rašai. Tai ką jau seniai sau pripažinau, bet bijojau garsiai ištarti. Pasakei tiesą.
    Paspringau arbata ties *nutaiso tipinės pigios trylikametės vlogerės toną*.
    Nekantriai lauksim daugiau.

Leave a reply